Перегляд новини

Цікава книга - найкращий подарунок бібліотеці!

   

      Нещодавно Полтавська обласна наукова медична бібліотека отримала у подарунок декілька книг від лубенського автора, лікаря за фахом Олександра Сиченка.

      Олександр Володимирович Сиченко – заступник головного лікаря із поліклінічної роботи Комунальної Лубенської центральної міської лікарні, син видатного українського письменника, майстра історичної прози Володимира Малика, голова фонду «Слово» ім. В.Малика, лауреат премії ім. І.П. Котляревського. Тому було приємно одержати від автора збірку, присвячену 95-літтю з дня народження В.К. Малика «Ігор Козюра, Валерій Козюра, Олександр Сиченко Незабутній Володимир Малик» (2016) та книгу його батька «Журавлі-журавлики : героїчні казки-легенди» (2015).

      Сам Олександр Володимирович пише вірші і тому для читачів бібліотеки, які люблять поезію, подарував свою книгу «Римовані думки (серйозні і не дуже…)» (2012) та продовження цієї книги «Думки і видумки» (2015). У цих книгах в римованій формі подано різні думки автора з філософським, житейським, іронічним, жартівливим та парадоксальним змістом.

      Але досить цікавим подарунком для наших читачів та всіх працівників бібліотеки стала книга «Тимофеев С.А. Воспоминания провинциального хирурга» (2016). Книга складається з двох частин і вміщує спогади відомого на Полтавщині лікаря-хірурга Тимофеєва Сергія Олександровича. Цікаво, що спогади Тимофієва Олександр Сиченко знайшов у Лубенському міському архіві під час підготовки до відзначення 200-ліття Лубенської лікарні на початку 2000-х років. Ці спогади захопили письменника, на підставі них він написав та видав книгу з історії Лубенської медицини «Дорога добра та надії» (2003). Поступово, переписуючи речення за реченням із майже застарілих сторінок машинопису, Олександру Володимировичу вдалося відтворити текст спогадів і видати чудову книгу. У книзі змальовані образи людей та картин життя у нашій країні в кінці XIX та на початку XX століть, описано події маловідомої для нас епохи.

      Полтавська ОНМБ і всі її читачі висловлюють щиру подяку Олександру Сиченко за подаровані книги.

 

 Директор Полтавської обласної

 наукової медичної бібліотеки                                            О.Є.Куделич